Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Turbokolor jest polską marką założoną przez Pawła Swanskiego w 2007 roku. Przez ostatnie 10 lat marka dorastała wraz z jej twórcą. Zmieniał się jej styl oraz charakter, ze względu na inspiracje płynące z otoczenia, podrózy oraz ludzi zaangażowanych w ten projekt.

"From Escapism To Enthusiasm" to nasz slogan, który mówi nigdy nie porzucaj swoich marzeń i zawsze podążaj za obranym celem.To jest dokładnie to co nauczyła nas sztuka, deskorolka oraz ulica, na której na codzień żyjemy. 3 różne sfery 1 wspólny grunt: ekspresja.

Podróżując po całym świecie Swanski poznał wielu ciekawych ludzi, którzy wspierają jego twórczość oraz Turbokolor od tamtego czasu. Dokładnie tak powstał #teamofenthusiasts, grupa znajomych związanych ze światem deskorolki oraz sztuki reprezentujących Turbokolor na całym świecie.